BEAM Alliance


Nejnovější řada centrálních vysavačů BEAM Alliance s 10-ti letou záruční dobou přináší nejmodernější vysavačové jednotky, které jsou naprosto unikátní svojí obousměrnou komunikací mezi sacím agregátem a vysávací hadicí.

Nabízí také veškeré technické dokonalosti předchozích řad jako je filtrační  technologie Inverted system, softstart, nízkou hlučnost, antivibrační závěs, oboustranné vstupy, zásuvku na agregátu apod. Navíc je vysávací jednotka provedena v moderním designu se speciálně upraveným prachovým kanystrem pro ještě snadnější obsluhu a elektricky napájenou zásuvkou na agregátu.

BEAM Alliance nabízí obousměrnou komunikaci mezi vysavačem a hadicí. Na LCD displeji jsou zobrazeny systémové hodnoty, otáčky motoru, upozornění na chyby v systému, upozornění na vyprázdnění prachového kanystru, ikona zobrazující připojenou hadici, hodiny se systémovým kódem. LCD displej s úsporným režimem obrazovky, s elegantním podsvícením a pohybovým senzorem a intuitivní navigační tlačítka.

Naprostou dokonalost nabízené řady centrálních vysavačů BEAM Alliance podtrhuje prestižní ocenění Plus X Award, které obdržely tyto vysavače hned v pěti kategoriích:

  • Inovace
  • Vysoká kvalita
  • Design
  • Jednoduché používání
  • Funkčnost

Série centrálních vysavačů BEAM Alliance je určena hlavně těm zákazníkům, kteří hledají tu nejvyšší kvalitu, výkon, nejtišší chod, maximální komfort a hospodárnost.  Navíc s důrazem na  moderní design.

Katalog byty, rodinné domy.


Hlavní přednosti BEAM Alliance

Monitorování systému

Elegantní BEAM Alliance monitorovací systém s unikátním 360° LED světelným kroužkem zajišťuje trvalou komunikaci s hadicí a zobrazuje klíčové informace o chodu celého systému a funkčnosti některých jeho součástí.

Obousměrná komunikace

Špičkově řešená tlačítka na rukojeti hadice umožňují elektronickou regulaci vysávání nebo zmáčknutím označeného tlačítka vypnutí či zapnutí celého systému.

Video

Vylepšený tvar hubice

Unikátní tvar teleskopu a hubice ve tvaru dvojitého D spolu s utěsněním AeroProTM
zajišťují vyšší výkon a nižší hlučnost.

Kartáč 3v1

S příslušenstvím 3 v 1 umístěným na teleskopické trubce máte ten správný kartáč vždy po ruce. Kartáč 3 v 1 se velmi snadno přemění z prachového kartáče na štěrbinovou hubici nebo kartáč na čalounění.

Video

Samočistící filtr

Exkluzivní vertikálně pohyblivý samočistící filtr Beam spolu s GORETM technologií filtruje 98 % částic velikosti 0,3 mikronu bez nutnosti nákupu sáčků! Beam samočistící filtr dokonale chrání HE motor a zaručuje tak dlouhou životnost a stálý vysoký výkon systému.

Video

Quick Clean ventil

Snadné otevření ventilu lehkým dotykem. Elektricky napájený ventil Quick Clean umožňuje ovládání systému přímo na hadici. Bez instalované další zásuvky usnadňuje rychlý úklid v okolí vysavače.

Video

Prachový kanystr

Lehkým zmáčknutím prstence na dvou místech uvolníte prachový kanystr. Opětovné nasazení kanystru na agregát provedete snado i pomocí jedné ruky.

Video

Hepa filtr

Nyní již není potřeba vyfukovat vzduch vně objektu. Volitelná HEPA filtrace odstraňuje jakékoliv nečistoty na výdechu vysavače. Dýchejte zdravě!

Nabídka centrálních vysavačů BEAM Alliance

Tato nová kompaktní jednotka přináší optimální čistící výkon a inovativní řešení vysavače vhodného pro menší rodinné domy. Zabudovaný inteligentní monitorovací systém s atraktivním modrým LED pruhem 360° je propojen s hadicí a poskytuje okamžité informace důležité pro optimální úklid.

 

Více informací

Inteligetní jednotka s vysokým sacím výkonem je vhodná pro menší a střední domy. Zabudovaný inteligentní monitorovací systém s atraktivním modrým LED pruhem 360° je propojen s hadicí a poskytuje okamžité informace důležité pro optimální úklid.

 

 

Více informací

Jednotka vhodná pro střední a větší rodinné domy s potřebou častého úklidu. Kompaktní jednotka v sobě kombinuje silný výkon vysavače spolu s atraktivní Smart monitorovací technologií propojenou s hadicí a poskytující kompletní informace o stavu vysavače a průběhu vysávání.

 

Více informací

Nejvýkonnější jednotka, která je určena pro velké rodinné domy. Nabízí ten nejvyšší sací výkon spolu s atraktivní Smart technologií poskytující kompletní monitoring systému a zobrazení na LCD displeji komunikujícím s vysávací hadicí.

 

 

Více informací

Sada Alliance

Lehká a ergonomicky propracovaná  vysávací hadice BEAM Alliance umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Novinkou ve výbavě těchto hadic je obousměrná komunikace hadice s vysávacím agregátem Beam Alliance.

Více informací

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.