Beam Alliance Excellence


Jednotka EXCELLENCE je vhodná pro střední a větší rodinné domy s potřebou častého úklidu. Kompaktní jednotka v sobě kombinuje silný výkon vysavače spolu s atraktivní Smart monitorovací technologií propojenou s hadicí a poskytující kompletní informace o stavu vysavače a průběhu vysávání.


Model

Excellence

INVERTED SYSTEM - velkoplošný vertikálně pohyblivý samočistící filtr GORETM ano
Monitorovací LCD technologie SMART SCREEN ano, High Intelligent
Obousměrná komunikace ano
Zásuvka na agregátu ano, el. napájená
SoftStart ano
Napětí (V) 230
Sací výkon (Airwatt) 675
Sací podtlak (mmH2O) 3480
Vzduchový výkon (lit/s) 51,0
Příkon (W) 1600
Velikost kanystru (lit) 15
Rozměry agregátu (mm) 280x860

Technický list agregátu BEAM Alliance - EXCELLENCE


Hlavní přednosti BEAM Alliance - Excellence

Technologie High Intelligent

Alliance nabízí obousměrnou komunikaci mezi vysavačem a hadicí. Na LCD displeji jsou zobrazeny systémové hodnoty, otáčky motoru, upozornění na vyprázdnění prachového kanystru, ikona zobrazující připojenou hadici, hodiny se systémovým kódem. LCD displej
s úsporným režimem obrazovky, s elegantním podsvícením a pohybovým senzorem a intuitivní navigační tlačítka.

Více informací

Obousměrná komunikace

Alliance monitorovací systém komunikuje s LCD umístěnými na rukojeti hadice a informuje o stavu vysavače během vysávání. Špičkově řešená tlačítka na rukojeti hadice umožňují elektronickou regulaci vysávání nebo zmáčknutím označeného tlačítka vypnutí či zapnutí celého systému.

Video

Vylepšený tvar hubice

Unikátní tvar teleskopu a hubice ve tvaru dvojitého D spolu s utěsněním AeroProTM
zajišťují vyšší výkon a nižší hlučnost.

Kartáč 3v1

S příslušenstvím 3 v 1 umístěným na teleskopické trubce máte ten správný kartáč vždy po ruce. Kartáč 3 v 1 se velmi snadno přemění z prachového kartáče na štěrbinu a dále v kartáč na čalounění.

Video

Samočistící filtr

Exkluzivní vertikálně pohyblivý samočistící filtr Beam spolu s GORETM technologií filtruje 98 % částic velikosti 0,3 mikronu bez nutnosti nákupu sáčků! Beam samočistící filtr dokonale chrání HE motor a zaručuje tak dlouhou životnost a stálý vysoký výkon systému.

Video

Quick Clean ventil

Snadné otevření ventilu lehkým dotykem. Elektricky napájený ventil Quick Clean umožňuje ovládání systému přímo na hadici. Bez instalované další zásuvky usnadňuje rychlý úklid v okolí vysavače.

Video

Prachový kanystr

Lehkým zmáčknutím prstence na dvou místech uvolníte prachový kanystr. Opětovné nasazení kanystru na agregát provedete snado i pomocí jedné ruky.

Video

Hepa filtr

Nyní již není potřeba vyfukovat vzduch vně objektu. Volitelná HEPA filtrace odstraňuje jakékoliv nečistoty na výdechu vysavače. Dýchejte zdravě!

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.