Beam Alliance Fortis plus


Inteligetní jednotka FORTIS PLUS s vysokým sacím výkonem je vhodná pro menší a střední domy. Zabudovaný inteligentní monitorovací systém s atraktivním modrým LED pruhem 360° je propojen s hadicí a poskytuje okamžité informace důležité pro optimální úklid.


Model

Fortis plus

INVERTED SYSTEM - velkoplošný vertikálně pohyblivý samočistící filtr GORETM ano
Monitorovací LCD technologie SMART SCREEN ano, Intelligent
Obousměrná komunikace ano
Zásuvka na agregátu ano, el. napájená
SoftStart ano
Napětí (V) 230
Sací výkon (Airwatt) 650
Sací podtlak (mmH2O) 3380
Vzduchový výkon (lit/s) 50,6
Příkon (W) 1550
Velikost kanystru (lit) 15
Rozměry agregátu (mm) 280x1040

Technický list agregát BEAM Alliance FORTIS PLUS


Hlavní přednosti BEAM Alliance - Fortis plus

Inteligentní zobrazení

Elegantní BEAM Alliance monitorovací systém s unikátním 360° LED světelným kroužkem zajišťuje trvalou komunikaci s hadicí a zobrazuje klíčové informace o chodu celého systému a funkčnosti některých jeho součástí.

Více informací

Obousměrná komunikace

Špičkově řešená tlačítka na rukojeti hadice umožňují elektronickou regulaci vysávání nebo zmáčknutím označeného tlačítka vypnutí či zapnutí celého systému.

Video

Vylepšený tvar hubice

Unikátní tvar teleskopu a hubice ve tvaru dvojitého D spolu s utěsněním AeroProTM
zajišťují vyšší výkon a nižší hlučnost.

Kartáč 3v1

S příslušenstvím 3 v 1 umístěným na teleskopické trubce máte ten správný kartáč vždy po ruce. Kartáč 3 v 1 se velmi snadno přemění z prachového kartáče na štěrbinovou hubici nebo kartáč na čalounění.

Video

Samočistící filtr

Exkluzivní vertikálně pohyblivý samočistící filtr Beam spolu s GORETM technologií filtruje 98 % částic velikosti 0,3 mikronu bez nutnosti nákupu sáčků! Beam samočistící filtr dokonale chrání HE motor a zaručuje tak dlouhou životnost a stálý vysoký výkon systému.

Video

Quick Clean ventil

Snadné otevření ventilu lehkým dotykem. Elektricky napájený ventil Quick Clean umožňuje ovládání systému přímo na hadici. Bez instalované další zásuvky usnadňuje rychlý úklid v okolí vysavače.

Video

Prachový kanystr

Lehkým zmáčknutím prstence na dvou místech uvolníte prachový kanystr. Opětovné nasazení kanystru na agregát provedete snado i pomocí jedné ruky.

Video

Hepa filtr

Nyní již není potřeba vyfukovat vzduch vně objektu. Volitelná HEPA filtrace odstraňuje jakékoliv nečistoty na výdechu vysavače. Dýchejte zdravě!

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.