Drainvac


Speciálním typem centrálních vysávacích systémů jsou tzv. "splachovací automaty DRAINVAC", jedná se o centrální vysavače s přímým napojením na kanalizaci.

Veškeré nečistoty, které vysajete, jsou v agregátu skrápěny tlakovou vodní mlhou a ve formě kalu jsou vypuštěny do kanalizace. Odpadá tak vynášení prachového kanystru.

Hlavní přednosti systému Drainvac

  • Veškeré nečistoty jsou při průchodu systémem zkrápěny a následně končí přímo v odpadu kanalizace.
  • Odvod je zcela automatický s možností nastavení  technických parametrů.
  • By-pass motory s dlouhou životností a vysokým sacím výkonem.
  • Velká kapacita odpadní nádoby s patentovaným podtlakovým ventilem (snižuje počet cyklů a tím i zároveň dobu vysávání na minimum, což Vám ušetří čas i peníze.

Série centrálních vysavačů Drainvac je určená pro ty zákazníky, kteří nechtějí přijít do kontaktu s vysátými nečistotami v prachovém kanystru.

Katalog Drainvac


Hlavní přednosti Drainvac

Vodní tryska

Veškeré nečistoty, jsou při průchodu systémem skrápěny tlakovou vodní mlhou, která nedovolí uniknout zpět ani těm nejmenším nebezpečným prachovým částicím.

Časovač odtoku

Pomocí tří tlačítek lze nastavit vlastní časový režim pro vypouštění kalu do kanalizace v rozmění od 5 do 35 sekund. Minimalizují se časové prostoje.

Inspekční víčko a hladinoznaky

Umožňuje snadný přístup pro čištění hladinoznaků (el. sond, které bezpečně fungují na rozdíl od plováků i na pěnové roztoky a vypouští nashromážděné nečistoty do kanalizace.

Velká nádoba kónického tvaru

Snižuje počet cyklů a tím i celkovou dobu vysávání na minimum. Tvar odpadní nádoby umožňuje rychlejší odtok nečistot do kanalizace.

Velký průměr odpadního potrubí

Průměr odpadu 50mm umožňuje snadnější odtok nečistot do kanalizace.

     

Nabídka centrálních vysavačů Drainvac

DF1A150

Jednomotorová  vysávací jednotka DRAINVAC umožňuje vysávání jak suchých, tak mokrých nečistot a jejich následné vypuštění do kanalizace. Stačí jen zapojit hadici do vysavačové zásuvky a začít vysávat.

Více informací

DF2A310

Dvoumotorová vysávací jednotka DRAINVAC umožňuje vysávání jak suchých, tak mokrých nečistot a jejich následné vypuštění do kanalizace. Stačí jen zapojit hadici do vysavačové zásuvky a začít vysávat.

Více informací

Sada BEAM Progression

Lehká a ergonomicky propracovaná  vysávací hadice BEAM Progression umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Umožňuje zapnutí respektive vypnutí kdykoliv je potřeba přímo na rukojeti vysávací hadice.

Více informací

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.