Drainvac DF1A150


Jednomotorová  vysávací jednotka DRAINVAC umožňuje vysávání jak suchých, tak mokrých nečistot a jejich následné vypuštění do kanalizace. Stačí jen zapojit hadici do vysavačové zásuvky a začít vysávat.


Model

DF1A150

Patentovaný podtlakový ventil pro vypouštění do kanalizace ano
Monitorovací LCD technologie SMART SCREEN ne
Obousměrná komunikace ne
Zásuvka na agregátu ne
SoftStart ne
Napětí (V) 240
Sací výkon (Airwatt) 520
Sací podtlak (mmH2O) 2775
Vzduchový výkon (lit/s) 52,2
Příkon (W) 1600
Hlučnost dB(A) 66
Velikost kanystru (lit) 18
Rozměry agregátu (mm) 300x930

Technický list agregátu Drainvac DF1A150

Hlavní přednosti Drainvac DF1A150

Vodní tryska

Veškeré nečistoty, jsou při průchodu systémem skrápěny tlakovou vodní mlhou, která nedovolí uniknout zpět ani těm jemenším nebezpečným prachovým částicím.

Časovač odtoku

Pomocí tří tlačítek lze nastavit vlastní časový režim pro vypouštění kalu do kanalizace v rozmění od 3 do 35 sekund. Minimalizují se časové prostoje.

 

Inspekční víčko a hladinoznaky

Umožňuje snadný přístup pro čištění hladinoznaků (el. sond bez plováku, které bezpečně fungují i na pěnové roztoky a vypouští nashromážděné nečistoty do kanalizace.

Velká nádoba kónického tvaru

Snižuje počet cyklů a tím i celkovou dobu vysávání na minimu. Kónický tvar odpadní nádoby umožňuje rychlejší odtok nečistot do kanalizace.

Velký průměr odpadního potrubí

Průměr odpadu 50mm umožňuje snadnější odtok nečistot do kanalizace.

     

 

 

 

 

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.