Hubice a kartáče

Dřevěné podlahy, dlažby či koberce - na každý povrch si můžete vybrat ten nejvhodnější kartáč. Z rozmanité nabídky všech možných hubic a kartáčů si vybere opravdu každý.

Hubice a kartáče BEAM Electrolux

Hubice Combo tool Alliance

Nový kartáč oválného průřezu dodávaný k novým vysavačům Alliance. Slouží k vysávání všech typů povrchů ve Vašem domě. Jednoduché přepnutí hubice při vysávání plovoucí podlahy nebo koberce. Pojezdová kolečka usnadňují pohyb kartáče po povrchu a maximálně zvyšují komfort vysávání.

Více informací

Kartáč na pevné podlahy Alliance

Praktický kartáč pro vysávání všech druhů pevných podlah s oválným vstupem, který umožňuje připojení přímo na teleskop BEAM Alliance.

Více informací

Kartáč 3v1 Alliance

S příslušenstvím 3v1 umístěným na teleskopické trubce máte ten správný kartáč vždy po ruce. Kartáč 3v1 se velmi snadno přemění z prachového kartáče na štěrbinovou hubici nebo kartáč na čalounění.

Více informací

 

Kartáč na koberce Aspira

Kartáč oválného průřezu vhodný pro vysávání koberců kloubovým mechanismem a širokým záběrem nahradí několik běžných kartáčů dodávaných s přenosnými vysavači. Kolečka usnadňují pohyb kartáče po povrchu.

Více informací

 

 

 

Kartáč na pevné podlahy Aspira

Praktický kartáč oválného průřezu pro vysávání všech druhů pevných podlah se šířkou záběru 360mm. Oválný vstup umožňuje připojení přímo na teleskop Aspira.

Video

Více informací

 

Kombinovaná hubice Combo Tool

Nový typ kombinované hubice na pevné podlahy i na koberce s výkyvnou hlavou zvyšující komfort při vysávání.

Více informací

 

 

Kartáč na pevné podlahy 360mm

Praktický kartáč pro vysávání všech druhů pevných podlah se šířkou záběru 360mm.

Více informací

 

Kartáč na pevné podlahy 250mm

Praktický kartáč pro vysávání všech druhů pevných podlah se šířkou záběru 250mm.

Více iinformací

 

Nízkoprofilová hubice Twinner

Hubice s nejnižším profilem do těžko přístupných míst. Funkce dvojitého vysávání ze středu i ze stran. Vysávací hubice zaručuje bezproblémové vysávání i ve špatně přístupných místech.

Více informací

 

   

 

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.