Separátory


Hlavním účelem separátoru je oddělit vlhké a hrubé nečistoty, ale i např. popel od ostatních nečistot ještě před vstupem do potrubí resp. agregátu. Firma BEAM ELECTROLUX nabízí více druhů separátorů, které svým konstrukčním uspořádáním umožňují zachytit veškeré tyto nečistoty. Snadnou manipulaci se separátorem umožňují pojezdová kolečka, plovákový systém zabraňuje přeplnění separátoru.

Separátor lze připojit v libovolné části objektu, funkce a ovládání jsou zcela jednoduchou záležitostí.

V nabídce společnosti BEAM Electrolux jsou i kompletní sady separátorů, které bezpečně ochrání celý systém centrálního vysávání.

Separátory BEAM Electrolux

Nádoba separátoru

Nádoba separátoru slouží zejména pro vysávání vody a při použití filtru do separátoru lze vysávat vychladnutý popel z krbu. (Víko není součástí.)

Více informací

 

Víko separátoru

Víko separátoru slouží k uzavření separační nádoby. Je-li dosaženo naplnění nádoby separátoru, plovák uvnitř víka zamezí přístupu kapaliny do sání centrálního vysavače.

Více informací

Filtr separátoru

Při použití separátoru pro vysávání vychladlého popela z krbu se do nádoby separátoru vkládá speciální antimikrobiální filtr. Prachový filtr je průměru 300 mm a pasuje ke všem nabízeným separačním nádobám.

Více informací

Podvozek separátoru

Umožňuje snadnější manipulaci se separátorem.

Více informací

Hadice k separátoru

Hadice je dlouhá 2,5 m a k separátoru se připojuje v přední části nádoby zasunutím koncovky. Na hubici hadice se dá nasadit štěrbinová hubice nebo kruhový kartáč.

Více informací

Štěrbinová hubice k separátoru

Štěrbinová hubice s průměrem 40 mm je určena pro separátory a umožňuje vysávání i ve špatně dostupných místech.

Více informací

Kruhový kartáč k separátoru

Kruhový kartáč o průměru 40 mm je určen k separátoru a umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech.

Více informací

Redukce separátoru

Dva typy redukcí slouží pro propojení rukojeti sací hadice nebo pro propojení koncovky hadice s kontaktním kroužkem a separátoru.

Více informací

 


 

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.