Výhody systému


Firma BEAM ELECTROLUX se ve svém vývoji nesoustředí jen na samotný princip vysátí nečistot. Hlavním úkolem kromě zjednodušení úklidu je vytvoření dokonale čistého prostředí bez prachu a ostatních nečistot. Jen takové prostřední v dnešní uspěchané době přispěje k Vašemu lepšímu zdraví.

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE BEAM ELECTROLUX pro své zákazníky znamenají:

  • Účinnou zbraň proti nečistotám

Z široké nabídky BEAM ELECTROLUX lze do každého objektu zvolit dostatečně výkonný agregát pro dokonalý úklid.

  • Nekompromisní zbraň proti alergiím

Nečistoty, prach, bakterie a roztoči jsou po vysátí odvedeny mimo obytné prostory a už se nikdy nevrátí zpět, protože přefiltrovaný vzduch je vyfukován mimo objekt

  • Snadnou manipulaci

Ultralehká hadice potřebné délky s možností ovládání celého systému na rukojeti je u centrálních vysavačů BEAM ELECTROLUX samozřejmostí.

  • Tichý provoz

Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX s hlučností okolo 60 dB splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

  • Dlouhou životnost

Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX jsou osazeny velkoplošnými vertikálně pohyblivými samočistícími filtry GORETM Long Life se speciálním typem filtrace INVERTED SYSTEM.

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.