Vysávací hadice


Firma BEAM ČR nabízí několik druhů vysávacích hadic. Obyčejné standardní hadice (systém se spíná pouhým vložením vysávací hadice do zásuvky), hadice s vypínáním Progression (systém se zapíná nebo vypíná na rukojeti vysávací hadice), hadice s regulací výkonu Ergo Grip nebo Alliance (na rukojeti vysávací hadice lze regulovat výkon centrálního vysavače) a nejinteligentnější typy hadic s obousměrnou komunikací Alliance (na rukojeti vysávací hadice Vás agregát informuje o stavu systému, například na potřebu vysypání prachového kanystru nebo na kontrolu systému z důvodu sníženého výkonu apod.).

Hadice s regulací výkonu Ergo Grip nebo Alliance spolupracují pouze s agregáty z typové řady BEAM Platinum a hadice s obousměrnou komunikací Alliance komunikují pouze s nejmodernějšími agregáty z typové řady BEAM Alliance.

Jednotlivé typy hadic jsou dodávány v různých délkách (9 až 12m). K bezpečnému uložení slouží věšák na hadici.

K jejich ochraně a k ochraně zařízení při vysávání slouží návleky na hadice v několika barevných provedeních.

Vysávací hadice BEAM ELECTROLUX

Hadice s obousměrnou komunikací Alliance

Lehká a ergonomicky propracovaná  vysávací hadice BEAM Alliance umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Novinkou ve výbavě těchto hadic je obousměrná komunikace hadice s vysávacím agregátem Beam Alliance.

Více informací

Hadice s regulací výkonu Alliance

Umožňuje jednoduché ovládání centrálního vysavače přímo z rukojeti. Pomocí přepínače můžete ovládat výkon Vašeho centrálního vysavače BEAM Platinum. Nízké napětí max. 12V zaručuje bezpečnou obsluhu bez rizika úrazu el. proudem.

Více informací

Hadice s vypínáním Progression

Umožňuje snadné ovládání (zapnutí respektive vypnutí) celého vysávacího procesu na rukojeti hadice. Máte možnost kdykoliv vysávání přerušit bez toho aniž byste museli vytahovat vysávací hadici ze zásuvky.

Více informací

Hadice Standard

Standardní hadice je základním typem vysávacích hadic dodávaných společností BEAM Electrolux a je vhodná k většině vysávacího příslušenství.

Více informací

Hadice smršťovací

Tam, kde je potřeba počítat s každým centimetrem volného prostoru, najde uplatnění smršťovací hadice. V klidovém stavu zabere minimum místa, při vysávání lze většit její dosah až na 9m.

Více informací

Teleskopické trubky

Trubky a teleskopické trubky umožňují jednodušší manipulaci při vysávání obtížně dostupných míst.

Více informací

Návleky na hadice

Chrání veškerý nábytek, dřevěné obložky a zařízení Vašeho domu při vysávání. Podle stupně mechanické ochrany existují návleky textilní nebo prošívané.

Více informací

 

Věšáky na hadici

Slouží k bezpečnému uložení hadice ve sklepě, komoře nebo jiné technické místnosti.

Více informací

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.