Zásuvky


Vysavačová zásuvka, popřípadě štěrbina vypovídají v interiéru o instalaci centrálního vysavače. Proto si je firma BEAM vědoma, že zásuvky musí kromě funkční stránky splňovat také estetickou.

BEAM Electrolux proto nabízí širokou nabídku vysavačových zásuvek od několika světových výrobců.

 

 

ABB


Čtvercové zásuvky COMPACT v mnoha barevných odstínech jsou konstruovány tak, aby v interiéru tvarově i barevně ladily s elektro zásuvkami TIME a ELEMENT od firmy ABB. Pro ty zákazníky, kteří upřednostňují jako materiál dřevo, nabízí firma BEAM ELECTROLUX dřevěné řámečky TIME ARBO. Novinkami v nabídce vysavačových zásuvek od firmy ABB jsou typové řady NEO, SOLO, SOLO CARAT, FUTURE LINEAR a LEVIT.

Katalog vysavačových zásuvek ABB - Element, Time, Time Arbo, Neo

Katalog vysavačových zásuvek ABB - Solo, Solo Carat, Future Linear

Katalog vysavačových zásuvek ABB - Levit

 

COLOR


Zákazníci si mohou nově vybírat i z kovových čtvercových zásuvek COLOR. Tyto zásuvky doplňují základní nabídku vysavačových zásuvek COMPACT. Zásuvky COLOR lze dodat v libovolné barvě podle přání zákazníka (výběr až z 5000 barev).

Katalog vysavačových zásuvek Color

 

BTICINO, CELIANE


Od roku 2012 dodává BEAM vysavačové zásuvky od firmy LEGRAND a to v typových řadách CELIANE a BTICINO (ABSOLUTE, LIVING a LIGHT).

Katalog vysavačových zásuvek Bticino

Katalog vysavačových zásuvek Celiane

 

CLASSIC, ELEGANT


Obdelníkové zásuvky CLASSIC v plastovém i kovovém provedení různých odstínů a tvarů tvoří již tradiční design zásuvek BEAM ELECTROLUX. Opravdu širokou nabíkdu vysavačových zásuvek doplňují plastové zásuvky ELEGANT.

Katalog vysavačových zásuvek Elegant

 

PODLAHOVÉ ŠTĚRBINY


S podlahovou štěrbinou VACPAN tzv. "automatickou lopatkou" oceníte výhodu systému - žádný vysavač, žádná hadice - jen nečistoty zametete ke štěrbině a nohou sepnete celý systém. Veškeré nečistoty se vysají do prachové kanystru Vašeho centrálního vysavače.

Katalog podlahových štěrbin Vacpan

 

 

 


Více o vysavačových zásuvkách.

Řízené větrání, rekuperace a příslušenství

Systém rekuperace rozvádí čistý vzduch zbavený nečistot do všech částí objektu, odsává zápachy z kuchyně, záchodu a snižuje vlhkost v koupelně nebo prádelně. Zajišťuje tak celkovou rovnováhu a příjemné klima. Splňuje parametry nízkoenergetického, či pasivního domu.

Více informací

Zastřešení teras pergoly Renson

Chcete-li se cítit venku příjemně, musíte počítat s rozmary počasí. Ostré slunce, krátká přeprška nebo závan chladného vzduchu, to vše nás může zahnat domů. Nebo NE? Krytá terasa může být řešením. Renson nabízí kompletní škálu pergol v různých hliníkových provedeních - pro každého odpovídající typ.

Více informací

Průmyslové a komerční vysavače

Nabízíme řešení úklidu a odstraňování prachových částic během výroby. Centrální vysavače pro průmysl jsou určeny jak pro jednorázový úklid, tak jako součást technologie výroby s nepřetržtiým provozem. Průmyslové vysavače najdou uplatnění jak v komerčních objektech pro vysávání podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávání nečistot vznikajících během výroby.

Více informací

Shozy na prádlo

Jedná se o zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné místnosti. Tento systém nachází uplatnění především v rodinných domech, penzionech či hotelových objektech. Shozy na prádlo nabízíme v plastovém nebo nerezovém provedení.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po-Čt:  8:00 - 11:30
           12:15 - 17:00
Pá:        8:00 - 11:30
           12:15 - 16:00
 

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR a Rakousko.