Kartáč na pevné podlahy AeroProTM Silent Parketto

Extra jemný kartáč na úklid všech druhů pevných podlah AeroPro™ Silent Parketto. Extra jemný 100% přírodní vlas a měkká pojezdová kolečka pro snadný úklid pevných podlah včetně dlažby, dřeva, linolea, mramoru apod. Široký kartáč 330mm pro vysátí nejmenčích částic ze všech mezer a drážek s vylepšeným designem s nízkou hladinou hluku.

Kartáč na pevné podlahy FlexProTM

Dosáhněte a vysajte všechna ta zapomenutá místa otočením zápěstí pomocí podlahové hubice FlexPro™. Pouhým pootočením madla dosáhnete i do těch nejméně přístupných míst. Hlavice s možností rotace o 180° zajišťuje maximální ovladatelnost kolem rohů, pod nábytkem i mezi ním, extra štíhlý design lze využít zejména pro vysávání pod, nad i za nábytkem. Měkký kartáč a měkčená kolečka umožňují čístění pevných podlah jako jsou parkety, dřeva, dlaždice nebo linolea.

Kartáč AeroProTM 3in1

S příslušenstvím 3v1 umístěným na teleskopické trubce máte ten správný kartáč vždy po ruce. Kartáč AeroProTM 3in1 se velmi snadno přemění z kruhového prachového kartáče na štěrbinovou hubici nebo kartáč na čalounění. Perfektní řešení pro povrchy a nábytek jako jsou knihovny, stoly a sokly a je vhodný i pro vysávání úzkých prostorů.

Hubice Combo Tool BEAM Alliance

Univerzální hubice pro vysávání všech typů povrchů ve Vašem domě. Jednoduché přepnutí hubice při vysávání pevných podlah nebo koberců.

Kartáč na pevné podlahy BEAM Alliance

Praktický kartáč pro vysávání všech druhů pevných podlah s oválným vstupem, který umožňuje připojení přímo na teleskop BEAM Alliance.

Univerzální hubice Combo

Univerzální hubice Combo na koberce a pevné podlahy.

Kartáč na pevné podlahy 360 mm

Praktický kartáč pro vysávání všech druhů pevných podlah se šířkou záběru 360 mm.

Kartáč na pevné podlahy 250mm

Praktický kartáč pro vysávání všech druhů pevných podlah se šířkou záběru 250 mm.

Nízkoprofilová hubice Twinner

Hubice s nejnižším profilem do těžko dostupných míst. Hubice s nejnižším profilem do těžko přístupných míst. Funkce dvojitého vysávání ze středu i ze stran. Vysávací hubice zaručuje bezproblémové vysávání i ve špatně přístupných místech.

Hobby hubice

Univerzální nástavec pro vrtačku. Všechen prach, suť, piliny apod. skončí v kanystru centrálního vysavače.

Filtr na drobné předměty VisioVac

Speciální nástavec zabraňující vysátí drobných předmětů jako jsou prstýnky, řetízky, mince apod. Odpadá tak nepříjemná činnost - hledání vysátých drobností ve sběrném kanystru.

Univerzální kartáč na žaluzie

Univerzální hubice pro snadné čištění jak svislých, tak i vodorovných žaluzií.

Kartáče na zvířata

Nástavec na běžnou hadici je vhodný zejména pro bezproblémové čištění zvířat - žádné chlupy nezůstanou na podlaze. Kartáč nebo hřeben je použitelný pro krátkosrstá i dlouhosrstá zvířata.

Pružný nástavec FlexiWac

Pružný nástavec s dosahem do kteréhokoliv nepřístupného místa domácnosti.

Štěrbinová hubice 90 cm

Štěrbinová hubice délky 90 cm vám umožní vysávání i špatně dostupných míst.