Rotační kartáč AeroProTM Turbo Brush

Vysávejte a udržujte koberce ve vaší domácnosti pomocí rotačního kartáče AeroProTM Extreme. Velice výkonná turbína pohání rotační kartáč pro hluboko usazený prach, chlupy a vlasy. Otevírací inspekční víko v horní části rotačního kartáče umožní odstranit zachycené nečistoty.

Turbokartáč BEAM Alliance

Nový rotační turbokartáč BEAM Alliance se širokým záběrem nahradí několik druhů běžných kartáčů dodávaných s přenosnými vysavači. Pojezdová kolečka usnadňují pohyb kartáče po povrchu a maximálně zvyšují komfort vysávání. Speciální oválný průřez tvaru dvojitého D optimalizuje proudění vzduchu pro maximální výkon a minimální hlučnost.

Turbokartáč Turbozoom

Výkonný rotační kartáč, který si poradí i s kobercem s vysokým vlasem do 1cm. Nástupce kartáče TurboCat - nejoblíbenějšího turbokartáče z nabídky společnosti BEAM. Zachovává všechny nejlepší parametry původního typu navíc v příjemném moderním designu.

Rotační kartáč Floor Twin

Rotační kartáč s regulací přisávání a naklápěním spodní přísavné hrany. Výrazně zvyšuje účinnost vysávání.

Rotační kartáč AeroProTM MiniTurbo Brush

Ideální pro vysávání obtížně dosažitelných míst ve vaší domácnosti, jako jsou nábytek, schody nebo automobilová sedadla. Ideální pro maximální sběr vláken a vlasů. Výkonný rotační kartáč je jemný k čalouněným povrchům, ale i účinný proti prachu a zvířecím chlupům.

Rotační kartáč Miniturbo

Nový rotační kartáč, svými rozměry vhodný do menších prostor. Zajišťuje účinné vysávání koberců a čalounění v hůře dostupných místech.