Sada BEAM Alliance s obousměrnou komunikací

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Alliance umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Novinkou ve výbavě těchto hadic je obousměrná komunikace hadice s vysávacím agregátem Beam Alliance. Centrální vysavač monitoruje celý vysávací proces a předává do hadice informace, když je potřeba zkontrolovat celý systém. Upozorní Vás například na potřebu vysypání prachového kanystru nebo na kontrolu systému z důvodu sníženého výkonu apod. Sada obsahuje: vysávací hadici Alliance s obousměrnou komunikací 9m, teleskopickou trubku Alliance, kartáč 3v1, držák příslušenství, věšák na hadici drátěný, kartáč na pevné podlahy a hubici Combo Tool.

Sada Beam Alliance s regulací výkonu

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Alliance umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. V kombinaci s vysávacími agregáty BEAM ALLIANCE nebo PLATINUM umožňuje regulaci výkonu přímo na rukojeti vysávací hadice. Sada obsahuje: vysávací hadici Alliance s regulací výkonu 9m , teleskopickou trubku Alliance, kartáč 3v1, držák příslušenství, věšák na hadici drátěný, kartáč na pevné podlahy a hubici Combo Tool.

Garážová sada BEAM Alliance

Nová sada příslušenství pro agregáty BEAM Alliance, která je vhodná pro vysávání automobilu a garáže. Balení obsahuje: hadici s obousměrnou komuinkací BEAM Alliance v délce 9m, kartáč 3v1 (kruhový kartáč, kartáč na čalounění, štěrbinová hubice), držák na telesko pro kartáč 3v1, plastový věšák na hadici.

Sada Beam Progression

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Progression umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Umožňuje zapnutí respektive vypnutí přímo na rukojeti vysávací hadice, kdykoliv je to zapotřebí. Sada obsahuje: vysávací hadici Progression 9m, teleskopickou trubku, kruhový kartáč, kartáč na čalounění, štěrbinovou hubici, držák příslušenství, věšák na hadici a kartáč na pevné podlahy.

Garážová sada

Sada příslušenství vhodná pro vysávání automobilu a garáže. Sada obsahuje: standardní hadici o průměru 35 mm v délce 9 m, štěrbinovou hubici, kruhový kartáč na prach, hubici na čalounění, držák na příslušenství a věšák na hadici.

Sada AeroProTM Animal Care

Sada příslušenství vhodná zejména pro vysávání zvířecích chlupů. Sada AeroProTM Animal Care obsahuje: hubici na čalounění a rotační kartáč Aero Pro MiniTurbo.

Sada AeroProTM Delicate Care

Sada příslušenství pro úklid choulostivých povrchů. Sada AeroProTM Delicate Care obsahuje: hubici na čalounění, hubici na citllivé povrchy a univerzální utěrku z mikrovláken.

Sada AeroProTM Clean & Tidy

Sada příslušenství vhodná pro vysávání celé vaší domácnosti včetně automobilu. Sada AeroProTM Clean & Tidy obsahuje: hubice na citlivé povrchy, rotační kartáč Aero Pro MiniTurbo a ohebnou štěrbinovou hubici s odpojitelnou kartáčovou hlavou.

Kartáčová sada Combo

Základní sada příslušenství doplněná o kombinovanou hubici Combo Tool. Sada obsahuje: kombinovanou hubici Combo Tool, kartáč na čalounění, kruhový kartáč na prach, štěrbinovou hubici a držák příslušenství.

Sada standard

Základní sada příslušenství. Sada obsahuje: kartáč na čalounění, kruhový kartáč na prach, štěrbinovou hubici a držák příslušenství.

Sada minipříslušenství

Sada minipříslušenství s redukcí napojení na hadici a rozličnými nástavci na vysávání v drobných prostorech, na palubní desce automobilu nebo na počítačovou klávesnici a podobně.