Separátor BIG Dirt - Electrolux

Jednoduchý separátor na vysávání popela z krbu a malého množství vody. Ideální pro vysávání popela z krbu a hrubých nečistot, případně malého množství vody (do 5 litrů). Sada separátor Big Dirt obsahuje: separační nádobu s antikorozní úpravou, hadici na vysávání s kovovým jádrem a 2x pěnový filtr.

Sada separátor na popel

Sada separátoru slouží k vysávání hrubých nečistot a vychladnutého popela z krbu. Při použití bez filtru lze vysávat i vodu. Dodávaný filtr nabízí speciální úpravu SANIFILTER microbial, která eliminuje viry, bakterie a parazity. Sada separátor na popel obsahuje: nádobu separátoru 23l,víko separátoru s plovákem, filtr pro separátor (Sanifilter microbial) průměr 300mm, hadici k separátoru 2m průměr 40mm, štěrbinovou hubici k separátoru průměr 40mm, kruhový kartáč k separátoru průměr 40mm a redukci separátor/rukojeť.

Sada separátor na vodu

Sada separátoru slouží pro vysávání vody a mokrých nečistot. Při použití filtru se speciální úpravou SANIFILTER microbial, který eliminuje viry, bakterie a parazity, lze vysávat vychladnutý popel z krbu. Sada separátor na vodu obsahuje: nádobu separátoru 23l, víko separátoru s plovákem, hadici Airhose 9m, 2ks plastových trubek, stěrka na vodu (šířka 250mm), propojení hadice a 2ks redukce separátor/koncovka.