Hadice s obousměrnou komunikací Alliance

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Alliance umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Novinkou ve výbavě těchto hadic je obousměrná komunikace hadice s vysávacím agregátem Beam Alliance. Upozorní Vás například na potřebu vysypání prachového kanystru nebo na kontrolu systému z důvodu sníženého výkonu apod. Hadice jsou dodávány v délkách 9, 10 a 12m.

Hadice s regulací výkonu Alliance

Umožňuje jednoduché ovládání centrálního vysavače přímo z rukojeti. Pomocí přepínače můžete regulovat výkon Vašeho centrálního vysavače BEAM Platinum. Nízké napětí max. 12V zaručuje bezpečnou obsluhu bez rizika úrazu el. proudem. Hadice jsou dodávány v délkách 9, 10 a 12m.

Hadice s vypínáním BEAM Progression

Umožňuje snadné ovládání (zapnutí respektive vypnutí) celého vysávacího procesu na rukojeti hadice. Máte možnost kdykoliv vysávání přerušit bez toho aniž byste museli vytahovat vysávací hadici ze zásuvky. Hadice jsou dodávány v délkách 9, 10 a 12m.

Hadice s vypínáním BEAM Progression

tandardní hadice je základním typem vysávacích hadic dodávaných společností BEAM Electrolux a je vhodná k většině vysávacího příslušenství. Systém centrálního vysávání se spouští pouhým vložením hadice do vysavačové zásuvky. Hadice jsou dodávány v délkách 8, 9, 10, 11 a 12m.

Hadice Smršťovací

Tam, kde je potřeba počítat s každým centimetrem volného prostoru, najde uplatnění smršťovací hadice. V klidovém stavu zabere minimum místa a má délku 3,5m, při vysávání lze prodloužit její dosah až na 11m. Délka hadic je od 1 do 11m.

Teleskopické trubky

Teleskopická trubka umožňuje jednodušší manipulaci při vysávání obtížně dostupných míst. Beam Electrolux nabízí hned několik druhů trubek nebo teleskopických trubek, které se od sebe liší nejen konstrukcí posuvu, materiálem (plast nebo kov), ale i třeba průřezem (kruhové nebo oválné). Teleskopické trubky Beam Alliance jsou oválného průřezu a jsou kompatibilní pouze s vysávacími hadicemi s obousměrnou komunikací Alliance a jsou součástí vysávací sady BEAM Alliance. Teleskopické trubky chrom jsou kruhového průřezu a jsou kompatibilní s vysávacími hadicemi s vypínáním Progression, s hadicemi Standard a se Smršťovací hadicí a jsou součástí vysávací sady BEAM Progression. Dvojice chromových nebo plastových trubek jsou kruhového průřezu a jsou kompatibilní s vysávacími hadicemi s vypínáním Progression, s hadicemi Standard a se Smršťovací hadicí.

Návleky na hadici

Textilní návleky mají jediný význam - ochránit nábytek, dřevěné obložky dveří a zařízení Vašeho domu od možného poškození a usnadnit manipulaci s hadicí. Podle stupně mechanické ochrany existují ochranné návleky textilní nebo prošívané. Dodávají se v délkách 9 a 10,7 m.

Věšáky na hadici

Slouží k bezpečnému uložení hadice ve sklepě, komoře nebo jiné technické místnosti. Věšáky se dodávají v drátěném nebo plastovém provedení.