Nejnovější řada centrálních vysavačů BEAM Alliance s 10-ti letou záruční dobou přináší nejmodernější vysavačové jednotky, které jsou naprosto unikátní svojí obousměrnou komunikací mezi sacím jednotkou a vysávací hadicí.

Nabízí také veškeré technické dokonalosti předchozích řad jako je filtrační  technologie Inverted system, softstart, nízkou hlučnost, antivibrační závěs, oboustranné vstupy, zásuvku na agregátu apod. Navíc je vysávací jednotka provedena v moderním designu se speciálně upraveným prachovým kanystrem pro ještě snadnější obsluhu a elektricky napájenou zásuvkou na agregátu.

BEAM Alliance nabízí obousměrnou komunikaci mezi vysavačem a hadicí. Na LCD displeji jsou zobrazeny systémové hodnoty, otáčky motoru, upozornění na chyby v systému, upozornění na vyprázdnění prachového kanystru, ikona zobrazující připojenou hadici, hodiny se systémovým kódem. LCD displej s úsporným režimem obrazovky, s elegantním podsvícením a pohybovým senzorem a intuitivní navigační tlačítka.

Nyní již není potřeba vyfukovat vzduch vně objektu. Volitelná HEPA filtrace odstraňuje jakékoliv nečistoty na výdechu vysavače. Dýchejte zdravě!

Naprostou dokonalost nabízené řady centrálních vysavačů BEAM Alliance podtrhuje prestižní ocenění Plus X Award, které obdržely tyto vysavače hned v pěti kategoriích:

  • Inovace
  • Vysoká kvalita
  • Design
  • Jednoduché používání
  • Funkčnost

Série centrálních vysavačů BEAM Alliance je určena hlavně těm zákazníkům, kteří hledají tu nejvyšší kvalitu, výkon, nejtišší chod, maximální komfort a hospodárnost Navíc s důrazem na  moderní design.

Fortis

Nová kompaktní jednotka přináší optimální čistící výkon a inovativní řešení vysavače vhodného pro menší rodinné domy. Zabudovaný inteligentní monitorovací systém s atraktivním modrým LED pruhem 360° je propojen s hadicí a poskytuje okamžité informace důležité pro optimální úklid.

Fortis plus

Inteligetní jednotka s vysokým sacím výkonem je vhodná pro menší a střední domy. Zabudovaný inteligentní monitorovací systém s atraktivním modrým LED pruhem 360° je propojen s hadicí a poskytuje okamžité informace důležité pro optimální úklid.

Excellence plus

Nejvýkonnější jednotka, která je určena pro velké rodinné domy. Nabízí ten nejvyšší sací výkon spolu s atraktivní Smart technologií poskytující kompletní monitoring systému a zobrazení na LCD displeji komunikujícím s vysávací hadicí.

Sada BEAM Alliance s obousměrnou komunikací

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Alliance umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Novinkou ve výbavě těchto hadic je obousměrná komunikace hadice s vysávacím agregátem Beam Alliance. Centrální vysavač monitoruje celý vysávací proces a předává do hadice informace, když je potřeba zkontrolovat celý systém. Upozorní Vás například na potřebu vysypání prachového kanystru nebo na kontrolu systému z důvodu sníženého výkonu apod. Sada obsahuje: vysávací hadici Alliance s obousměrnou komunikací 9m, teleskopickou trubku Alliance, kartáč 3v1, držák příslušenství, věšák na hadici drátěný, kartáč na pevné podlahy a hubici Combo Tool.

Sada Beam Alliance s regulací výkonu

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Alliance umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. V kombinaci s vysávacími agregáty BEAM Alliance nebo Platinum umožňuje regulaci výkonu přímo na rukojeti vysávací hadice. Sada obsahuje: vysávací hadici Alliance s regulací výkonu 9m , teleskopickou trubku Alliance, kartáč 3v1, držák příslušenství, věšák na hadici drátěný, kartáč na pevné podlahy a hubici Combo Tool.