Vysávací jednotky BEAM Platinum nabízí svým uživatelům možnost regaulace a kontroly jejich vysávacího procesu. Díky použitým technologiím a svému výkonu znamenají naprostou špičku mezi centrálními vysavači. Nabízí několik zajímavých technických zdokonalení, které usnadní úklid Vaší domácnosti.

Na displeji vysávací jednotky získáme informace o průběhu vysávání (info o vysypání prachového kanystru, počet vysávaných hodin nebo zda pracuje systém v optimálním režimu). Navíc lze regulovat výkon Vaší sací jednotky přímo z rukojeti vysávací hadice Alliance s regulací výkonu.

Nabízí velké množství inovací, které nemají žádné jiné centrální vysavače na českém trhu:

 • INVERTED SYSTEM – velkoplošné, vertikálně pohyblivé samočistící filtry GORETM
 • Technologie SMCS (multifunkční velkoplošný displej na jednotce)
 • Regulace výkonu
 • Uhlíkový filtr (Anti-carbon filter)
 • Kontrolní a ovládací systém
 • Antivibrační závěs (zabraňuje přenosu hluku a vibrací do st. konstrukce)
 • Atlis systém (oboustranný přístup k jednotce pro snadnější montáž)

Další technologie použité v sérii BEAM Platinum:

 • vysoce výkonné motory
 • sofstart
 • nízká hlučnost
 • zásuvka na agregátu (šetří náklady na další zásuvku např. v garáži, kde je umístěný vysávací agregát)
 • a další

Série centrálních vysavačů BEAM Platinum je určena těm, kteří hledají vysokou kvalitu, výkon, tichý chod, komfort a hospodárnost.

Beam Platinum SC 335

Jednotka s integrovanou vysavačovou zásuvkou vhodná pro rodinné domy s menší podlahovou plochou. Samočisticí systém filtrace GORETM.

Beam Platinum SC 385

Extra výkonná jednotka s integrovanou vysavačovou zásuvkou určená pro velké domy. Samočisticí systém filtrace GORETM.

Beam Platinum SC 398

Jednotka s integrovanou vysavačovou zásuvkou, nejvyšším sacím podtlakem a velkým prachovým kanystrem pro náročné uživatele. Samočisticí systém filtrace GORETM.

Beam Platinum SC 398 SMCS

Jednotka s integrovanou vysavačovou zásuvkou, nejvyšším sacím podtlakem a velkým prachovým kanystrem pro náročné uživatele, navíc s technologií SMCS, která umožňuje přímou kontrolu vysávání na multifunkčním, velkoplošném displeji vysávací jednotky. Samočisticí systém filtrace GORETM.

Beam Platinum SC 3500 Ultra

Jeden z nejvýkonějších centrálních vysavačů na světě. Vysavačová jednotka s integrovanou vysavačovou zásuvkou, nejvyšším sacím výkonem a velkým prachovým kanystrem vhodná do velkých rodinných domů nebo pro náročné uživatele. Samočisticí systém filtrace GORETM.

Sada Beam Progression

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Progression umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Umožňuje zapnutí respektive vypnutí přímo na rukojeti vysávací hadice, kdykoliv je to zapotřebí. Sada obsahuje: vysávací hadici Progression 9m, teleskopickou trubku, kruhový kartáč, kartáč na čalounění, štěrbinovou hubici, držák příslušenství, věšák na hadici a kartáč na pevné podlahy.

Sada Beam Alliance s regulací výkonu

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Alliance umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. V kombinaci s vysávacími agregáty BEAM Alliance nebo Platinum umožňuje regulaci výkonu přímo na rukojeti vysávací hadice. Sada obsahuje: vysávací hadici Alliance s regulací výkonu 9m , teleskopickou trubku Alliance, kartáč 3v1, držák příslušenství, věšák na hadici drátěný, kartáč na pevné podlahy a hubici Combo Tool.