Speciálním typem centrálních vysávacích systémů jsou tzv. „splachovací automaty DRAINVAC, jedná se o sací jednotky s přímým napojením na kanalizaci.

Veškeré nečistoty, které vysajete, jsou v jednotce skrápěny tlakovou vodní mlhou a ve formě kalu jsou vypuštěny do kanalizace. Odpadá tak vynášení prachového kanystru.

Hlavní přednosti systému Drainvac:

  •  Veškeré nečistoty jsou při průchodu systémem zkrápěny a následně končí přímo v odpadu kanalizace.
  • Odvod je zcela automatický s možností nastavení  technických parametrů.
  • By-pass motory s dlouhou životností a vysokým sacím výkonem.
  • Velká kapacita odpadní nádoby s patentovaným podtlakovým ventilem (snižuje počet cyklů a tím i zároveň dobu vysávání na minimum, což Vám ušetří čas i peníze.

Série centrálních vysavačů Drainvac je určená pro ty zákazníky, kteří nechtějí přijít do kontaktu s vysátými nečistotami v prachovém kanystru.

Drainvac DF1A150

Jednomotorová vysávací jednotka DRAINVAC umožňuje vysávání jak suchých, tak mokrých nečistot a jejich následné vypuštění do kanalizace. Stačí jen zapojit hadici do vysavačové zásuvky a začít vysávat.

Drainvac DF2A310

Dvoumotorová vysávací jednotka DRAINVAC umožňuje vysávání jak suchých, tak mokrých nečistot a jejich následné vypuštění do kanalizace. Stačí jen zapojit hadici do vysavačové zásuvky a začít vysávat.

Sada Beam Progression

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Progression umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Umožňuje zapnutí respektive vypnutí přímo na rukojeti vysávací hadice, kdykoliv je to zapotřebí. Sada obsahuje: vysávací hadici Progression 9m, teleskopickou trubku, kruhový kartáč, kartáč na čalounění, štěrbinovou hubici, držák příslušenství, věšák na hadici a kartáč na pevné podlahy.