Speciální řada centrálních vysavačů Perfetto se zabudovaným komunikačním systémem Modbus-RTU přináší moderní vysavačové jednotky, které lze ovládat a sledovat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu nebo je propojit s inteligentním domem.

Komunikační systém Modbus-RTU

Jednotky Perfetto mají komunikační systém ModBus-RTU, který lze propojit s nejběžnějšími domácími automatizačními systémy.

Samočistící filtrační systém APF

Inovativní a patentovaný systém, který vibracemi setřásá prach z filtru; standardní vybavení pro řady TPA a TXA INOX. Snižuje údržbu a udržuje sací výkon vysavačové jednotky na optimální úrovni po delší dobu.

Ovládání pomocí aplikace MyTubó

Tento elektronický nástroj umožňuje monitorovat a resetovat centrální vysavač Perfetto v reálném čase odkudkoli a kdykoli, díky možnosti připojení přes Wi-Fi. Kontrola jednotky se provádí v chytrém telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace My Tubò dostupné pro IOS i Android (nutno instalovat zařízení Tubo Link CMT820).

Série centrálních vysavačů Perfetto je určena hlavně těm zákazníkům, kteří hledají propojení centrálního vysavače s inteligentním domem.  Navíc s důrazem na  moderní design.

Classic TC

Řada Classic TC je vhodná pro každého uživatele. Sací jednotky mají komunikační systém ModBus-RTU, který lze propojit s nejběžnějšími domácími automatizačními systémy. LED zobrazovací panel, který vám umožní neustále sledovat provozní stav vašeho centrálního vysavače.

Perfetto TPA

Řada TPA představuje novou koncepci centrálních vysavačů. Nejlepší technické a funkční vlastnosti v moderním designu. Jednotky Komunikační systém ModBus-RTU, umožňuje propojení s nejběžnějšími domácími automatizačními systémy. Inovativní a patentovaný systém APF, který vibracemi setřásá prach z filtru. Snižuje tak údržbu a udržuje sací výkon vysavačové jednotky. Přehledné Ikony zobrazují pracovní stav centrálního vysavače.

Perfetto TXA INOX

Řada Perfetto Inox TXA kombinuje nejlepší technické a funkční vlastnosti s elegancí pokročilého designu a odolností nerezové oceli AISI 304. Jednotky TXA jsou vybaveny komunikačním systém ModBus-RTU, který lze propojit s nejběžnějšími domácími automatizačními systémy. Inovativní a patentovaný systém APF, který vibracemi setřásá prach z filtru snižuje údržbu a udržuje sací výkon vysavačové jednotky na optimální úrovni po delší dobu. Přehledné ikony zobrazují pracovní stav centrálního vysavače.

Sada Beam Progression

Lehká a ergonomicky propracovaná vysávací hadice BEAM Progression umožňuje vysávání i v obtížně dostupných místech Vašeho domu. Umožňuje zapnutí respektive vypnutí přímo na rukojeti vysávací hadice, kdykoliv je to zapotřebí. Sada obsahuje: vysávací hadici Progression 9m, teleskopickou trubku, kruhový kartáč, kartáč na čalounění, štěrbinovou hubici, držák příslušenství, věšák na hadici a kartáč na pevné podlahy.