Domů Komerční vysavače v hotelích a penzionech

Komerční vysavače v hotelích a penzionech

Standardní prach a nečistoty, které vznikají v pokojích, ale i v technických místnostech hotelových prostor. Vysoké požadavky na rychlost vysávání a minimální hluk, který nesmí rušit návštěvníky. Často vyšší součinnost vysávání.

Hotel Zámek Valeč

Systém centrálního vysávání byl realizován při rekonstrukci krásného a moderně vybaveného wellness hotelu Zámek Valeč umístěního nedaleko města Třebíče.

Realizace 2020

Bouda Máma, Pec pod Sněžkou

Při přestavbě tradiční horské boudy v srdci Krkonoš na rodinný **** wellnes hotel s privátní jaccuzzi, masážemi, bazénem, saunou a vířivkou byl realizován systém centrálního vysávání, který umožňuje současné vysávání 3 uživatelů

Realizace 2013

Hotel Villa, Praha

Centrální vysavač byl instalován při kompletní rekonstrukci a přestavbě činžovní vily z přelomu 19. a 20. století jejíž exteriéry byly použity při natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tento systém umožňuje současné vysávání 2 uklízeček najednou.

Realizace 2007

Polární stanice Johanna Gregora Mendela Antarktida

Nedaleko nejsevernějšího výběžku Antarktického poloostrova, na ostrově Jamese Rosse, vybudovala Masarykova univerzita základnu, která slouží antarktickému výzkumu Přírodovědecké fakulty MU a mnoha dalších českých i zahraničních akademických institucí. Firma BEAM ČR jako jediná splnila podmínky náročného zadání a byla pověřena instalací centrálního vysavače.

Realizace 2007

Další reference