Domů Průmyslové vysavače v potravinářském průmyslu

Průmyslové vysavače v potravinářském průmyslu

Odpad z potravinářských směsí lze během zpracování a balení snadno a rychle odstranit vhodně umístěnými navíjecími bubny. Balící linky musí být neustále čisté. Hygienické provedení většinou z nerezu s je řešením pro zpracování potravin.

Jacobs Douwe Egberts, Valašské Meziříčí

V prostoru balících linek instantní kávy je instalován vysavač pro vícenásobnou součinnost. Jednotlivá pracoviště balících linek mají instalovaný navíjecí buben. Vzhledem ke zpracování směsí obsahující cukry je celý systém v kovu a splňuje požadavky na ATEX zóny.

Realizace 2020

Hügli Food, Zásmuky

Firma se zabývá balením instantních potravinových směsí. Vzhledem ke vzniku drobného prachu na balících linkách, jsou v prostoru každé balící linky instalovány hadicové navijáky. Celková součinnost úklidu umožňuje vysávání až 18 uživatelů současně. Celý systém je v provedení ATEX.

Realizace 2019

Fabio Produkt, Staré Místo

V provozu zpracování a balení zemědělských produktů je instalován centrální vysavač. Vzhledem k členitosti technologie byly instalovány pro úklid hadicové navijáky. Výsyp odpadu z vysavače je řešen automaticky do odpadního žlabu.

Realizace 2019

Další reference