Domů Příslušenství

Příslušenství

Provoz v průmyslových halách vyžaduje vysávání na pracovišti během směny ze všech druhů povrchů a tvarů. To klade vysoké požadavky na nabídku příslušenství.

Aby byl úklid opravdu dokonalý, rychlý, účinný a bezpečný nabízíme širokou škálu standardních i speciálních kartáčů, hubic, nástavců a hadic, včetně provedení ESD (vodivého) pro odvedení statického výboje nebo provedení do prostředí s vysokými teplotami (až 150°C).

Každý si může vybrat podle svého přání hadici potřebné délky. Vysávací hadice jsou dodávány v průměrech 38 a 50 mm. Pro atypické provozy se speciálními požadavky na materiál vysávacích hadic dodáváme hadice antistatické, které jsou certifikovány.

Podlahy hal, skladů různých materiálů, betonové nebo z dlažby - na každý povrch a na každý vysáváný materiál lze vybrat ten nejvhodnější kartáč. Kromě klasických nebo univerzálních kartáčů jsou v nabídce speciální ruční kartáče (ESD, vysoké teploty) různých tvarů pro nedostupná místa k použití na všech typech pracovišť.

Speciálními typy příslušenství do průmyslových provozů jsou velkoobjemové vaky na nečistoty Big bagy a zejména navíjecí bubny, které umožňují perfektní a hlavně bezpečné uskladnění vysávací hadice.

Navíjecí bubny

Navíjecí buben namontovaný na stěnu nebo do stropu, umožňuje snadné používání a jednoduchý a bezpečný úklid hadice.

Je dokonalým nástrojem k dosažení čistoty v jakémkoli prostředí. Jeho jednoduchost znamená, že ho může kdokoli používat během několika vteřin.

Způsob instalace zajišťuje to, že vysávací hadice bude vždy po ruce a připravena k použití. Kromě toho bude hadice déle čistší, protože bude jen zřídka v kontaktu s podlahou.

Jedná se o nejpoužívanější zařízení pro průmyslové použití a to nejen díky svému technickému řešení, ale zejména pro svou bezpečnost.

Použití navíjecích bubnů odbourává možné zranění při kontaktu s povalujícími se hadicemi a zabraňuje také jejich případnému poškození. Hadice je vždy navinuta a uklizena ve svém navíjecím bubnu na hlavami jejich obsluhy.

Navíjecí bubny s možností sání vody

Pro myčky a servisy a dílenské provozy, kde se vyskytuje voda nebo mokré nečistoty.

Navíjecí buben VacReel s vysávací hadicí o délce až 15 m. Tělo navijáku v hliníkovém provedení.

Souběžně s vysávací hadicí může být veden přívod vody nebo čistícího přípravku případně hadička se stlačeným vzduchem.

  • Určeno pro automyčky, průmysl, dílenské provozy nebo údržby s pravidelným úklidem
  • Odstraňuje nevýhody běžné hadice (překážení na zemi)
  • Průměr hadice 38 mm
  • Lze montovat na stěnu nebo stropní konstrukci
  • Profesionální zařízení, dlouhá životnost

Nízkotlaký/středotlaký systém odsávání

Ideálním řešením pro odsávání velmi jemných částic a plynů (např. pro výfukové plyny v servisních střediskách.

Samonavíjecí buben umožňuje rychlý úklid hadic a systém je vždy připraven k použití. Díky aretaci lze zastavit hadici v požadované délce. Zpětné navíjení pomocí pera. Lze dodat ve verzi s motorickým pohonem pro navíjení.

Použití pro hadice o průměrech 75 - 150 mm. Lze použít i pro plyny o teplotě až 500°C.

Nevhodné pro vysávání materiálu.