Domů O nás

O nás

Společnost BEAM ČR s.r.o. vstoupila na český trh v roce 1997 jako výhradní dovozce centrálních vysavačů značky BEAM pro českou a slovenskou republiku. Za více jak 20 roků působnosti si získala pevné místo na trhu s více jak 80 obchodními zástupci po celé republice. BEAM ČR nabízí komplexní řešení centrálních vysavačů pro byty, rodinné domy, penziony, sportovní centra, vozovny, garáže, komerční a průmyslové objekty.

Společnost Electrolux, má zaveden a udržován certifikovaný systém managementu jakosti podle ISO 9001:2000 a systém environmentálního managementu podle ISO 14001:2004. Používané potrubní díly jsou originální a certifikované.

Aktuálně se k zákazníkům pod křídly společnosti BEAM ČR dostávají rovněž další moderní technologie, starající se za všech okolností o zdravý vzduch a dokonalé vnitřní prostředí budov. Nesou vesměs značku RENSON a stojí za nimi proslulý belgický výrobce s jasnou vizí zabezpečit uživatelům obytných budov za všech okolností hlavně zdravý a pohodlný domov.

V rámci programu AirComfort dodává společnost BEAM ČR kompletní technologie pro řízené větrání a rekuperace tepla značky RENSON a rovněž i další moderní technologie, starající se za všech okolností právě o zdravý vzduch a dokonalé vnitřní prostředí budov.

A konečně díky dokonalosti pergol RENSON lze povýšit vcelku obvyklý zahradní prvek až do kategorie prostorů určených ke kvalitnímu odpočinku s podobným potenciálem, jaký poskytují například zimní zahrady nebo kryté terasy. Díky použitým materiálům jsou pergoly značky RENSON odolné proti opotřebení a schopné dlouhodobě odolávat extrémním teplotám i chladu. Hliník, textilní screeny, sklo nebo dřevo – všechny tyto užívané materiály jsou velmi stabilní a zaručují snadnou údržbu.

V rámci komplexního řešení vašeho bydlení dodáváme také shozy na prádlo.

Povinné údaje o firmě dle Zákona 90/2012 Sb.

Sídlo společnosti
BEAM ČR s.r.o.
Libušská 391/215, 142 00 Praha 4
IČ: 270 64 352
DIČ: CZ 270 64 352
OR Městský soud Praha oddíl c vložka 93654

Provozovna
BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227, 252 42 Jesenice u Prahy
IČP: 100 370 3089