Pergola Vytváříme zdravé prostředí

Systémy řízeného větrání

Endura Delta Healthbox 3.0
Základní parametry
Pro každý typ domu. I pro nízkoenergetické domu Pro každý typ domu. I pro nízkoenergetické domu
Omezení nákladů na vytápění pomocí rekuperace tepla během topné sezóny Omezení tepelné ztráty a snížení částky na faktuře za elektřinu
Vyplatí se zejména v případě, pokud je přes den hodně lidí doma (dům se vytápí celodenně a rekuperuje se tedy potřebné teplo). Perfektní pro domy, kde je přes den obvykle málo lidí (řízená poptávka automaticky nastavuje průtok vzduchu na minimum v době, kdy není nikdo přítomen)
Ne. Objem větrání se reguluje na úrovni celého domu stejně. Ano. Objem větrání se reguluje pro každou místnost zvlášť.
Jednou ročně je potřeba zbavit ventilátory prachu, v závisloti na znečištění pravidelně měnit filtry, jednou za 2 až 3 roky vyčistit tepelný výměník. Minimální.
Lze volitelně vybavit externími čidly (Systém Renson® Endura Delta je však standardně vybaven interními čidly CO2, VOC & H2O) V místnostech nejsou viditelná žádná čidla Čidla CO2, VOC, H2O regulují objem pro každou místnost zvlášť V místnosti nejsou viditelná žádná čidla
Potřebný prostor pro systém a přípojky +/- 2,5 m². Rozměry systému (74x86x56) Potřebný prostor pro systém + přípojky +/- 1 m². Velmi kompaktní větrací systém (66x53x20)