Domů Pergoly Příslušenství pro pergoly

Příslušenství pro pergoly

Široká nabídka příslušenství, které zvyšují Váš komfort při užívání pergoly uspokojí každého zájemce o naše produkty. Vysoká technická kvalita jednotlivých součástí s mnoha patenty a moderní nadčasový design zaručí vaší maximální spokojenost při jejich užívání.

Zahrada již nebude něco odděleného od domu, naopak stane se jeho součástí. Budete dychtiví po lepší atmosféře, komfortu, volnosti a radosti při pobytu ve venkovním prostředí. Být venku znamená žít venku!

Stínící rolety Fixscreen

Větrotěsné stínící rolety – elegantní a účinné! Navíc je možné doplnit průhledným oknem Crystal window umožňujícím výhled vně pergoly, si vytvoříte venkovní prostor chráněný před ostrým sluncem, deštěm nebo větrem.

Integrace rolety v profilu pergoly

Díky unikátnímu systému zipu jsou rolety odolné vůči intenzitě větru až 120 km/h. Podívejte se na názorné video:

Posuvné panely Loggia

Hliníkové posuvné panely s výplní z cedrového dřeva, hliníku či stínícího plátna jsou ideálním doplňkem vaší pergoly či jako předokenní stínění.

Prosklené posuvné stěny

Elegantní a účinné řešení nejen jako ochrana proti dešti a větru ale také pro větší tepelný komfort. Skleněné stěny lze navíc snadno kombinovat s roletami Fixscreen.

LED lamely

Integrovaný LED pásek přímo v lamelách. Žádné přídavné pásky pod lamelou! V provedení ve dvou variantách: 3000 K a 5000 K. LED lamely jsou stmívatelné.

Osvětlení UP and DOWN

LED osvětlení integrované zevnitř do střešních rámů. V bílé barvě a RGB (barevná). Doporučujeme použít barvené osvětlení pro navození té správné atmosféry.

Osvětlení ve sloupku

V případě požadavku na ještě intenzivnější osvětlení pergoly, mohou být jednotlivé sloupky dovybaveny LED osvětlením. Modul s LED osvětlením je integrovaný přímo do vnitřního rohu jednotlivých sloupků.

Osvětlení šikmých pláten

Podle typu pergoly je přidán modul s LED osvětlením, který zabezpečí osvětlení plátěných konstrukcí.

Průsvitné skleněné lamely

Lamely tvořené tvrzeným mléčným sklem tloušťky 8 mm zajistí na Vaší terase světlo i při zavřených střešních lamelách.

Venkovní závěsy

Tyto venkovní závěsy dodají Vaší pergole nádech romantiky při západech slunce. Závěsy jsou vyrobeny z polyesteru a jsou vodě a špíně odolné. U pergoly Camargue lze navíc kombinovat rolety, skleněné stěny a závěsy v rámci jednoho profilu.

Topný a zvukový panel

Pro celoroční použití vaší pergoly doporučujeme použití topných těles. Po uzavření pergoly prosklenými stěnami nebo stínícími roletami Fixscreen docílíte útulného prostředí dokonce i v chladných večerech. Panel může být též osazen kvalitním zvukovým systémem s bluetooth připojením.

Komfortní ovládání

Veškeré prvky pergoly (osvětlení, integrované rolety, naklápění lamel, ozvučení, vytápění atd.) můžete ovládat pomocí naprogramovaného dálkového ovládání Somfy® nebo přes počítač, tablet či chytrý telefon (Tahoma®- nové uživatelské rozhraní Somfy®). V závislosti na počtu ovládaných komponentů si můžete vybrat z několika ovladačů. Pro optimální ochranu Vaší terasy můžete využít dešťového a větrného senzoru.